در استان مرکزی kwc نمایندگی

بازرگانی طاهری

 اولین نمایندگی شیرآلات KWC در استان مرکزی است   که سالها در این زمینه فعالیت کرده و میتواند شما را در انتخاب بهترین شیرآلات کمک کند.

توضیح مختصری در مورد شیرآلات KWC

شرکت شیرهای ساختمانی و صنعتی ایران تحت لیسانس شرکت KWC در کشور سوئیس توانسته است شیر آلاتی را به مرحله تولید برساند که از نظر استاندارد در سطح ملی و با کیفیت عالی می باشد.

با توجه به مصرف بالای آب در کشور عزیزمان ایران شیرآلاتی را تولید کند و توانست  کارخانه ای را که مجهز به ریخته گری ماشینکاری ، پولیش ، آبکاری و قالب سازی می باشد با انتقال تکنولوژی از KWC و تحت لیسانس آن برند ، در سال 1363 در شهر صنعتی کاوه تاسیس و در سال 1380 به بهره برداری برساند و محصولات خود را به بازار ایران و بین المللی عرضه کند این امر باعث ارتقاء استاندارد ملی شیرهای ساختمانی و همچنین ارتقاء فرهنگ مصرف آب در ایران که با بحران آب رو به رو است گردیده .

امروزه KWC ایران به یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان شیرآلات تحت لیسانس KWC در کشور سوئیس تبدیل شده است .

و حالا بازرگانی طاهری اولین نمایندگی KWCدر استان مرکزی این نوع شرآلات را در عرضه میکند و شما میتواند بهترین شیرآلات حمام وو دستشویی,شیر های هوشمند,اشپزخانه, شیر های رنگی و شیر های توو کار را تهیه کنید. شما همواره میتوانید از صفحه تماس با ما با بازرگانی طاهری ارتباط داشته باشید.

به شما پیشنهاد می شود ازاین مطالب هم دیدن کنید:

وبلاگ بازرگانی طاهری

گالری شیرآلات